Realizacje 
dla budownictwa

Planujesz budowę? 
Szukasz kompleksowej usługi i wysokiej jakości wykonania? Potrzebujesz firmy, która zadba także o wnętrze i otoczenie domu?
Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie. 

Zobacz więcej

Generalne wykonawstwo

Oferujemy budowę do stanu deweloperskiego lub pod klucz. 
 Podejmujemy się inwestycji obejmujących głównie domy prywatne o powierzchni powyżej 400 m2, mamy doświadczenia także w budynkach inwestycyjnych i deweloperskich jako generalny wykonawca. 

Zajmujemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę, współpracujemy z projektantami i geodetami. Zapewniamy nadzór kierownika budowy, wysokiej jakości materiały oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy. Mamy w naszym zespole kadrę inżynierską, zajmującą się nadzorem oraz doradztwem technicznym na każdym etapie realizacji. 

Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania i obsługi, a przede wszystkim spokój. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli cieszyć się finalnym efektem swojej inwestycji bez konieczności samodzielnego załatwiania formalności i czuwania nad przebiegiem prac. Pozostajemy w stałym kontakcie z Inwestorem, na bieżąco informując go o postępach prac. 

Wiemy, ze otoczenie domu jest równie ważne jak jego wnętrze, dlatego wraz z budową, oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu, zawierające ogrodzenie, ogród, basen, altanę, pergole lub inne elementy.     

Nasza oferta obejmuje pełny zakres realizacji zaawansowanych inwestycji budowlanych: 
- budowy od podstaw 
- instalacje i montaże
- budowy pod klucz łącznie z wykończeniem wnętrz 
- inteligentne domy 
- domy modułowe 

Kilka słów o nas

Nasza firma powstała na fundamentach przedsiębiorstwa rodzinnego, specjalizującego się w branży budowlanej od lat 80. 

R1 Premium, to przede wszystkim ludzie z pasją, podążający za nowymi trendami w zakresie technologii i estetyki budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i niestandardowe realizacje pozwoliły nam na wyspecjalizowanie 
się  w luksusowych i nowoczesnych projektach. 

Teren naszego działania to głównie Lublin i województwo lubelskie oraz Warszawa i województwo mazowieckie, ale jesteśmy otwarci także na zapytania 
z innych regionów.

Kontakt

     info@r1premium.pl
     669 098 820

R1 PREMIUM Sp. z o.o. 
Wojciechów 174 
24-204 Wojciechów
NIP: 7133107522   
KRS: 0000832977  
REGON: 385737370  

Pozwól nam zbudować spełnienie Twoich marzeń. Napisz do nas.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie udało się wysłać Twojej wiadomości. Popraw błędy i spróbuj ponownie.